Administratorem Twoich danych osobowych jest Vivo Fizjoterapia Maja Bączkiewicz z siedzibą w Obornikach Śląskich 55-120 przy ul. Kornela Makuszyńskiego 2.

Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z realizacją usługi fizjoterapeutycznej.

1. Przedstawicielem Administratora jest Maja Bączkiewicz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

2. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu udzielania świadczeń zdrowotnych na czas niezbędny do ich realizacji. Dane te będą przechowywane przez czas przewidziany prawem również po zakończeniu procesu realizacji świadczeń na podstawie art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. tzw. RODO.

3. Po zakończeniu przetwarzania danych osobowych w pierwotnym celu, dane te nie będą udostępniane innym podmiotom, poza firmie księgowej obsługującej aktualnie Vivo Fizjoterapia w zakresie niezbędnym do przetworzenia dokumentów księgowych, firmie Znany Lekarz sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do prowadzenia rejestracji elektronicznej.

6. Podanie danych jest dobrowolne.

7. Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

7. W celu wycofania zgody lub dokonania zmian należy skontaktować się z administratorem danych osobowych Vivo Fizjoterapia pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..